آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی آمادگی برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی

داوطلبان گرامی توجه نمایند که در بهار سال 1398 اولین دوره آزمون های آزمایشی توسط دانشگاه مجازی علوم پزشکی برگزار می شود و دراین دوره، رشته های زیر می توانند شرکت نمایند. سایر رشته ها از دوره بعد به لیست آزمون های آزمایشی اضافه خواهند شد.

آزمون های آزمایشی بصورت آنلاین در سراسر کشور برگزار می شود و داوطلبان با ورود به سامانه آزمون الکترونیکی (http://exam.vums.ac.ir/) در تاریخی که برای آزمون ثبت نام کرده‌اند (17 خرداد، 31 خرداد و 14 تیر)، ثبت نام نموده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، بصورت آنلاین به پرسش پاسخ خواهند داد. آزمون از ساعت 9 تا 18 همان روز برای ورود داوطلبان باز خواهد بود. به این صورت که اگر داوطلبان در هر ساعتی در این بازه زمانی به سامانه ورود نمایند، زمان آزمون برای آنها محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر زمان آزمون دو ساعت باشد، داوطلبانی که در ساعت 9 صبح به سامانه وارد شوند تا ساعت 11 زمان دارند که به پرسش‌ها پاسخ دهند و اگر داوطلبی ساعت 15 به سامانه وارد شود، تا ساعت 17 برای پاسخ به پرسش‌ها پاسخ فرصت خواهد داشت و پس از اتمام زمان، سامانه بصورت خودکار برای داوطلب بسته خواهد شد. پس از اتمام آزمون، داوطلبان می توانند دفترچه پرسش‌ها و پاسخ‌های تشریحی آزمون را دریافت نمایند و در پایان همان روز می توانند کارنامه خود را از سامانه بگیرند. داوطلبان توجه نمایند که تنها زمانی ثبت نام آنها قطعی خواهد بود که وضعیت آن ها به‌صورت “پرداخت شده”
درج شده باشد.

داوطلبین گرامی با توجه به اتمام آزمون های آنلاین آزمایشی جهت دریافت سوالات با استفاده از لینک های زیر آزمون مورد نظر خود را ثبت نام کنید

لیست رشته‌های کنکور آزمایشی کارشناسی ارشد

جهت پیگیری ثبت نام به سامانه ثبت نام دانشگاه علوم مجازی مراجعه نمایید.

ساعت برگزاری آزمون تاریخ برگزاری آزمون
18-9 17 خرداد 1398      آزمون آزمایشی جامع مرحله اول
18-9 31 خرداد 1398      آزمون آزمایشی جامع مرحله دوم
18-9 14 تیر 1398    آزمون آزمایشی جامع مرحله سوم
هزینه ثبت‌نام برای یک مرحله آزمون 600.000 ریال، دو مرحله 1.000.000 ریال و سه مرحله 1.350.000 ریال است.

کسب اطلاعات بیشتر 88504051