اولین رویداد استارتاپی ایبال برگزار می شود

اگه تنها هستی و ایده های باحال داری

یا حتی ایده ای نداری و علاقه مندی که تو ایده های بقیه همکاری کنی

یا یه گروهین و برای استارتاپتون دنبال جذب سرمایه هستین

رو ثبت نام کلیک کن و وارد ایبال شو

...

مهلت ثبت نام تا 23 دی ماه

eBall Day

از کلیه شرکت کنندگان محترم دعوت می شود روز چهارشنبه مورخ 25 دی ماه ساعت 8 صبح در محل صندوق نوآوری و شکوفایی حضور یابند

eBall Day
اولین رویداد استارتاپی شتاب دهنده دانشگاه علوم پزشکی مجازی

با گسترش تدریجی فضای کارآفرینی و فعالیت­های نوآورانه در دانشگاه­های کشور، مفاهیم و ساختارهای نوینی در حال شکل­گیری و ایفای نقش هستند. اگرچه کلیات این فعالیت­ها از سالیان پیش، به صورت پراکنده شروع شده بود اما در سال­های اخیر که شاهد فعالیت­های ساختار یافته در این زمینه هستیم، در راستای مباحث کارآفرینی ارائه یک ایده جدید و بزرگ، تنها آغاز راه پر پیچ و خم راه اندازی یک کسب و کار یا استارتاپ است.  به همین دلیل بسیاری از استارتاپ­ها کار خود را از مراکز شتابدهی آغاز می­کنند تا در مورد این مسائل آشنایی یابند
دانشگاه علوم پزشکی مجازی بر اساس رسالت خود و به منظور توسعه کارآفرینی و کسب و کار در زمینه­های آموزش مجازی، سلامت الکترونیکی و تله مدیسین و بر اساس مجوز هیات امنای خود اقدام به تاسیس شتابدهنده کرد.
شتابدهنده دانشگاه علوم پزشکی مجازی به منظور شناسایی و حمایت از ایده­های نوآورانه اولین رویداد استارتاپی خود را با نام روز ایبال یا eball day برگزار می­کند.

حیطه ها

ehealth
پزشکی و سلامت الکترونیک
telemedicine
پزشکی از دور
elearning
یادگیری الکترونیکی و آموزش مجازی
fintech
فناوری های مالی در حوزه سلامت
heslthtourism
گردشگری سلامت
آموزش و پرورش استارتاپ های پذیرش شده به صورت موازی و گروهی
حمایت مالی، ارائه برنامه آموزشی و فضای کار اشتراکی برای ایده های برگزیده
ارائه مربی گری و راهنمایی و مشاوره از کارآفرینان با تجربه به استارتاپ‌ها

اهداف برگزاری ویکند

lamp
شناسایی استارتاپ ها و ایده های نوآورانه استارتاپی
کمک به کوتاه کردن روندهای راه اندازی و توسعه استارتاپ‌ها
کمک به بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات، و ثبات مالی استارتاپ‌ها
locationeballdayr

مکان: تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده‌‌رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان

منتورها

آیدین پرنیا، دانش‌آموخته پزشکی و کارآفرین حوزه آموزش پزشکی بوده است. او هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت اوسن است و  اکنون مشاور استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران حوزه سلامت دیجیتال است. وی همچنین مسئول برگزاری برنامه آموزش و توانمندسازی کارآفرینی تامزآپ در دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می‌باشد.

علی گنجی‌زاده، پزشک و کارآفرین است. او پس از همبنیان‌گذاری شرکت اَوِسِن، بازی‌هایی در حوزه آموزش تولید کرد که توانسته جایزه بین‌المللی نوآوری در آموزش پتیل را ببرد. بعد از آن، بدلیل علایق شخصی مسیر شغلی خود را به مشاوره سرمایه‌گذاری در حوزه استارتاپ‌های سلامت تغییر داد، اما دغدغه‌های او منجر به بنیان‌گذاری مدلین، محلی برای برای پیدا کردن فرصت‌های جدید کسب‌وکاری در حوزه سلامت شد.

آرمین کریمی فعالیت استارتاپی خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده و از ابتدا در زمینه تجهیزات پزشکی و سلامت فعالیت کرده است. وی در فضای استارتاپی به دنبال ایجاد رشد در اکوسیستم بوده و در این راستا با مجموعه‌های مختلفی نیز همکاری کرده است. تمرکز وی روی کسب‌وکار اصلی خود یعنی نبض با محوریت طراحی و تولید ابزارهای هوشمند حوزه سلامت و تحلیل دیتا است.

سوگل ثابت‌فر مهندسی نرم‌افزار خوانده، فعالیتش را از برنامه‌نویسی شروع کرده است و بعد، به گفته خودش، به صورت اتفاقی به دنیای کسب‌وکارهای نوپا کشیده شده است. در سال 92 استارتاپ سلامت شفاجو را راه‌اندازی کرده و در این مدت از برنامه‌نویسی تا مارکتینگ، فروش، مسائل مالی و کسب‌وکاری تجربه‌های زیادی به دست آورده است.
احسان نوری، عاشق کارآفرینی و یادگرفتن است. بیشتر عمر کاری خود را در فضای کسب‌وکار خصوصی و استارتاپی گذرانده. بیشترین تجربه‌اش در حوزه سلامت بوده و از سال ۹۶ تجربه منتورینگ و کمک به استارتاپ‌های دیگر را هم داشته است و پس از گذراندن دوره تخصصی کوچینگ، هم‌اکنون به عنوان کوچ فردی و کسب‌و‌کار هم فعالیت می‌کند.

سالار اسدی یک کارآفرین حوزه سلامت و هم‌چنین مدیر استارت آپ لک‌لک می‌باشد. لک‌لک یک شبکه اجتماعی مخصوص به بانوان با رویکرد مسائل بارداری و فرزندپروری می‌باشد. او فعالیت استارت‌آپی خود را از سال ۲۰۱۵ با راه‌اندازی استارت‌آپ‌ حجره  شروع کرد. از آن زمان تاکنون در زمینه‌های توسعه کسب‌وکار، Lean Startup Methodology، تحلیل متریک‌ها و معرفی NSM و طراحی نرم‌افزار مطالعات و تحقیقات خود را ادامه داده است. تحصیلات وی در زمینه مهندسی نرم‌افزار و طراحی سیستم بوده است.

مهدی خدادادی که از دوران دانشجویی با دوستانش فعالیت‌های گروهی در زمینه توسعه نرم‌افزارهای سفارشی انجام می‌داده، از سال 1384 وارد حوزه فناوری اطلاعات شده.  او از سال 1387 به صورت شخصیت حقوقی شرکت تاسیس کرده و موفق شده همراه همکارانش چند پروژه بزرگ در سطح ملی را به سرانجام برساند. مهدی از سال 1394 با دغدغه تاثیر در جامعه، شروع به بررسی حوزه سلامت کرده و استارتاپ  دکترساینا را راه‌اندازی نموده است.

الهام توسلی، فارغ التحصیل داروسازی عمومی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی است. او از دوران دانشجویی مباحث مربوط به بازاریابی را دنبال می‌کرد و بعد از فارغ‌التحصیلی نیز به صورت حرفه‌ای آن را دنبال کرد. در حال حاضر به عنوان مشاور علمی در واحد بازاریابی شرکت دارویی البرز دارو مشغول به کار است و تجارب مختلفی در زمینه طراحی و اجرای کمپین، بازاریابی محتوایی، تارگتینگ و فروش محصول و آموزش داشته و در حدود 2 سال است که به صورت متمرکز در این زمینه فعالیت می‌کند.

فرشته کاظمی‌پور، فارغ‌التحصیل رشته پزشکی است و از دو سال پیش فعالیت خود را بر کارآفرینی سلامت در حوزه سلامت دیجیتال متمرکز کرده است. او که سابقه فعالیت‌های گوناگون در حوزه مطبوعات و روابط عمومی را داشته، اکنون  سردبیر نشریه مدلین‌مگ و مشاور استارتاپ‌های سلامت در زمینه‌ مارکتینگ است.

تحصیلات سعید «کارشناسیِ مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم‌افزار» و «MBA با گرایش مدیریت استراتژیک» است. او سه سال مدرس سازمان فنی‌وحرفه‌ای بود و بیش از سه سال مدیریت مرکز نوآوری دیجی‌کالا را بر عهده داشت. سعید سپس با پیوستن به شرکت رهنما، فعالیت خود در حوزۀ مشاورۀ «مدیریت استراتژیک» را آغاز کرده و همچنین خدمات مشاوره در زمینۀ راه‌اندازی و توسعۀ کسب‌وکارها را به شرکت‌ها و تیم‌های استارت‌آپی، ارائه می‌دهد.

آیدین پرنیامدیرعامل شرکت اَوِسِن
علی گنجی‌زادهمدیر مجموعه مدلین
آرمین کریمیمدیرعامل استارتاپ نبض هوشمند سلامت
سوگل ثابت‌فرمدیرعامل استارتاپ شفاجو
احسان نوریمدیر آموزش و مربی کسب‌وکار شتاب‌دهنده سکو
سالار اسدیمدیر استارتاپ لک‌لک
مهدی خدادادیبنیان‌گذار و مدیرعامل استارتاپ دکتر ساینا
الهام توسلیمشاور علمی البرزدارو
فرشته کاظمی‌پورمدیر عملیات شرکت اَوِسِن
سعید شاوردیمشاور استراتژی کسب و کار رهنما

داورها

دکتر آیین محمدی «معاون زیر ساخت دانشگاه علوم پزشکی مجازی و رییس شتابدهنده ایبال» پزشک و متخصص آموزش پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیات علمی وابسته دانشگاه علوم پزشکی مجازی است، وی طراح و مجری سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی نوید و موکس کشوری آرمان و همچنین طراح و مجری ده ها پروژه نوآور در زمینه آموزش پزشکی و یادگیری الکترونیکی بوده است.

دکتر ریتا مجتهدزاده، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیات علمی وابسته دانشگاه علوم پزشکی مجازی است، وی طراح اصلی و مجری سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی نوید و موکس کشوری آرمان و همچنین طراح و مجری ده ها پروژه نوآور در زمینه آموزش پزشکی و یادگیری الکترونیکی بوده است.

محمد حسین ربیعی مدیر عامل شتابدهنده سکو و مشاور شتابدهنده ابر زندگی است. وی مشاور و منتور چند استارتاپ از جمله سروآزما، تله طب و دهکده هوشمند بوده و همچنین مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت‌های تجهیزات پزشکی بوده است.

فرهنگ باقری مدیر کارخانه نوآوری های‌وی (شعبه پارک فناوری پردیس) است. او که مدرس دوره‌های مدیریت کسب‌وکار و ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها است، سابقه داوری رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی مختلفی را دارد. فرهنگ همچنین مدیر توسعه نوآوری باشگاه کارآفرینی تیوان است.

دکتر آیین محمدیمعاون زیر ساخت دانشگاه علوم پزشکی مجازی و رییس شتابدهنده ایبال
دکتر ریتا مجتهدزادهپزشک و متخصص یادگیری الکترونیکی
محمدحسین ربیعیمدیر عامل شتابدهنده سکو
فرهنگ باقریمدیر کارخانه نوآوری های‌وی