info@vums.ac.ir    + 98 21 88504058     پنجشنبه 31 خرداد ماه، 1397
دانشگاه علوم پزشکی مجازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
اتصال دانشگاه های علوم پزشکی لرستان، بابل، کردستان و کاشان به سامانه نماد 2
دروس دانشگاه های علوم پزشکی لرستان، بابل، کردستان و کاشان آماده فراخوانی به سامانه نماد 2 شد. یکی از رسالت های دانشگاه علوم پزشکی مجازی ارائه زیرساخت های لازم نرم افزاری و سخت افزاری به دانشگاه های علوم پزشکی کشور است..
1395/10/3   0
دروس دانشگاه های علوم پزشکی لرستان، بابل، کردستان و کاشان آماده فراخوانی به سامانه نماد 2 شد.
 یکی از رسالت های دانشگاه علوم پزشکی مجازی ارائه زیرساخت های لازم نرم افزاری و سخت افزاری به دانشگاه های علوم پزشکی کشور است. بر همین اساس معاونت فناوری اطلاعات و زیر ساخت دانشگاه علوم پزشکی مجازی طراحی سامانه ملی مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) را در دستور کار خود قرار داده است. به منظور تسریع در امور مربوط به آموزش های مجازی دانشگاه های متقاضی سامانه ای به طور موقت با عنوان نماد 2 راه اندازی شده است تا قبل از اتمام طراحی نرم افزار ملی، مورد استفاده قرار گیرد. یکی از برنامه های این دانشگاه که به منظور سهولت کاربری دانشگاه های متقاضی انجام شده اتصال نرم افزاری سامانه های سمای دانشگاه های متقاضی به سامانه نماد 2 می باشد.
 با استفاده از این ارتباط اسامی اعضای هیات علمی، دانشجویان و واحدهای درسی از دانشگاه های متقاضی به سامانه نماد 2 فراخوانی می شود. بر این اساس اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان دانشگاه های متقاضی برای ورود به نماد 2 از کلمه کاربردی و رمز عبور در سامانه سمای دانشگاه خود استفاده می کنند و بعد از ورود واحدهای درسی، مدرسان و دانشجویان مرتبط با خود را می بینند.
 بدیهی است که صحت عملکرد این سیستم وابسته به ورود کامل اطلاعات واحدهای درسی، دانشجویان و کلیه مدرسان (اعم از مسئول درس و سایر مدرسان همکار) در سیستم سمای دانشگاه متقاضی خواهد بود. بر همین اساس ارتباط نرم افزاری دانشگاه های علوم پزشکی لرستان، بابل، کردستان و کاشان برقرار گردید. تاکنون 14 دانشگاه کشور از این امکان بهره مند شده اند.
  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):© 1394 سايت دانشگاه علوم پزشکی فضای مجازی