info@vums.ac.ir    + 98 21 88504058     پنجشنبه 31 خرداد ماه، 1397
دانشگاه علوم پزشکی مجازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
نشست مشترک سرپرست و مدیران دانشگاه علوم پزشکی مجازی با معاون آموزشی و مدیران جمعیت هلال احمر
اولین جلسه برنامه ریزی و راهبردی مشترک دانشگاه علوم پزشکی مجازی و حوزه معاونت آموزشی جمعیت هلال احمر کشور روز چهار شنبه 15/10/95 تشکیل شد. در این جلسه که با محوریت دانشگاه علوم پزشکی مجازی و با حضور معاون آموزشی و ..
1395/10/19   0
نشست مشترک سرپرست و مدیران دانشگاه علوم پزشکی مجازی با معاون آموزشی و مدیران جمعیت هلال احمر . به منظور اجرائی نمودن تفاهم نامه بین معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعیت هلال احمر: اولین جلسه برنامه ریزی و راهبردی مشترک دانشگاه علوم پزشکی مجازی و حوزه معاونت آموزشی جمعیت هلال احمر کشور روز چهار شنبه 15/10/95 تشکیل شد.در این جلسه که با محوریت دانشگاه علوم پزشکی مجازی و با حضور معاون آموزشی و مدیران جمعیت هلال احمر در دفتر سرپرست دانشگاه تشکیل شد، ابتدا جناب آقای دکتر استاد گزارش جامعی در زمینه بسترهای زیرساختی و ظرفیتهای آموزشی ایجاد شده در دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای حمایت از برنامه ها و دوره های آموزشی قابل ارائه در فضای مجازی را به اطلاع حاضرین رساندند.
در ادامه آقای دکتر جمال الدینی معاون آموزشی جمعیت هلال احمر ضمن ارائه برنامه های جاری و در دست اقدام جمعیت در حوزه آموزشهای همگانی، به استفاده و بهره مندی بیشتر از بسترهای مجازی به منظور دسترسی بیشتر و گسترده تر آحاد جامعه به آموزشهای همگانی توصیه و راهکارهای پیشنهادی خود را ارائه نمودند.

پس از بحث و تبادل نظر اعضای برنامه های آموزشی در قالب راهکارهای مرتبط به شرح زیر ارائه شد:
1- راه اندازی دوره های پودمانی و کوتاه مدت مشترک در بستر مجازی
2- دوره های فوریت های پزشکی
3- توسعه رشته های بین رشته ایی در حوزه امداد ، نجات و سوانحدر ادامه مقرر گردید به منظور دست یابی سریع به اهداف برنامه ها، جلسات مشترک کارگروههای تخصصی از جمله کارگروه زیرساخت، کارگروه تولید محتوی آموزشی و کارگروه حوزه بین الملل به صورت هفتگی تشکیل و راهکاره های اجرائی، شناسایی و به گونه ایی برنامه ریزی گردد تا در بازه زمانی مطلوب و نه چندان طولانی شناسایی و عملیاتی شود.

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):© 1394 سايت دانشگاه علوم پزشکی فضای مجازی