info@vums.ac.ir    + 98 21 88504058     چهارشنبه 27 تیر ماه، 1397
دانشگاه علوم پزشکی مجازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
اطلاعیه برگزاری آزمون های بین المللی
به اطلاع داوطلبان محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی مجازی با همکاری مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ارتقاء سطح ارائه خدمات و ایجاد تسهیلات بیشتر برای متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی ..
1395/7/4   1
اطلاعیه برگزاری آزمون های بین المللی

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی مجازی با همکاری مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ارتقاء سطح ارائه خدمات و ایجاد تسهیلات بیشتر برای متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی حسب نیازهای دانشی و حرفه ای دانش آموختگان علوم پزشکی تدابیر لازم را برای برگزاری آزمونهای مختلف فراهم آورده است.
 در این راستا قراردادهای مورد نظر با سازمانهای معتبر بین المللی (از جمله ETS, City and Guilds, Prometric, MHDPRO, UEMS) منعقد و هماهنگی های لازم برای برگزاری آزمونهای متعدد بین المللی در سطوح عمومی و تخصصی با تاکید بر آزمونهای حوزه علوم پزشکی به عمل آمده و ثبت نام برای شرکت در نخستین سری از این آزمونها (آزمون تافل ITP که برای اولین بار در کشور برگزار می شود) از ساعت 12 روز 5 مهرماه 1395 آغاز و خود آزمون در تاریخ 29 مهرماه 1395 از ساعت 13 تا 17 برگزار خواهد شد.
همچنین سایر آزمونهای بین المللی عمومی و تخصصی (TOEFL iBT, GRE) که به نوعی مرتبط با نیازهای دانشی و حرفه ای دانش آموختگان علوم پزشکی می باشد نیز در آینده نزدیک برای کلیه متقاضیان داخل و خارج از کشور اختصاصاً توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان متولی این امر در کشور برگزار خواهد شد که اطلاعات مرتبط در وقت مقتضی منتشر خواهد شد.

جزئیات و جدول زمانی برگزاری سایر آزمونها متعاقباً در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی (vums.ac.ir) و سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (sanjeshp.ir ) اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام به سامانه ثبت نام آزمونهای آنلاین مراجعه کنید
با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.
  
  
  
نظرات کاربران:
 
بسیار قدم مثبتی امیدواریم امتحان های پزشکی وبورد کشورهایی چون امریکا انگلیس و کانادا هم در ایران انجام شود تا هم برای متقاضیان بهتر باشه هم این همه ئلار خارج نشود
10/7/1395
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):


© 1394 سايت دانشگاه علوم پزشکی فضای مجازی