چهارشنبه 22 آذر ماه، 1396
دانشگاه علوم پزشکی مجازی

به درگاه معرفی خدمات آموزش مجازی دانشگاه های علوم پزشکی کشور خوش آمدید!

یکی از وظایف دانشگاه علوم پزشکی مجازی که در بسته آموزش مجازی از بسته های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی کشور به آن محول شده است، شناسایی توانمندی ها و خدمات قابل ارائه دانشگاه های علوم پزشکی و معرفی آنها به سایر دانشگاه ها است. در همین راستا، این فضای برای معرفی این خدمات ارزشمند طراحی شده است. در صورتی که خدمات یادگیری الکترونیکی خاصی را در دانشگاه خود ارائه می دهید که قابل استفاده برای سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور است، می توانید درخواست خود را برای معرفی در این درگاه، اعلام نمایید. لازم به ذکر است که تنها خدماتی که به خارج از دانشگاه متولی خدمت نیز ارائه می شوند در این محیط معرفی می شود. 
سامانه آموزش مداوم اینترنتی
دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی افتخار دارد تا اولین سایت تعاملی آموزش مداوم اینترنتی کشور که بر اساس استانداردهای یادگیری الکترونیکی طراحی شده است را به جامعه پزشکی تقدیم کند. این سایت با بیش از 45 هزار کاربر مشمول قانون آموزش مداوم، دارای خصوصیات منحصر به فرد زیر است:


 
دوره فلوشیپ آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
یادگيري الكترونيكی شیوه‌ای به منظور ارتقا و تسهیل یادگیری با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. انتخاب ابزارهاي يادگيري الكترونيكی بايد فن آموزش و پرورش را منعکس کند، نه اینکه نوع آموزش را تعیین کند. موفقیت دوره های الکترونیکی به حد بسیار زیادی به استاد درس وابسته است. نگرش، سطح آمادگی و اشتیاق استاد ضامن موفقیت یادگیری الکترونیکی است.


 
سامانه راند مجازی دانشگاه: سرمد
سرمد با هدف فراهم سازی فضایی مجازی برای بحث و تبادل نظر دانشجویان، دستیاران، استادان و دانش آموختگان سراسر کشور در دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی طراحی شده است:


 
رسانه نشریات دانشجویان ایران: رندا
با تلاش مجدانه 7 نفر از دانشجویان توانمند دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، "رندا، رسانه نشریات دانشجویان ایران" در بهمن ماه 1395 با هدف افزایش سطح آگاهی و تقویت عملکرد در حوزه نشریات به صورت خودجوش آغاز به کار کرد.
 
منتظر ارسال سایر فعالیت های دانشگاه های کشور هستیم© 1394 سايت دانشگاه علوم پزشکی فضای مجازی