• 1400/04/09 - 09:13
  • بازدید: 780
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اطلاعیه ورود به سامانه نوید برای ترم تابستان 1400

دانشجویان گرامی خواهشمندست راهنمای زیر را با دقت مطالعه نمایید.

 


به اطلاع آندسته از دانشجویانی که در ترم تابستانی 1400 دانشگاه علوم پزشکی مجازی ثبت نام کرده اند می رساند کاربری های سامانه نوید در این دانشگاه، برایشان فعال شده است.

 

دانشجویان لازم است صرفا به آدرس https://navid.vums.ac.ir (سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی مجازی) مراجعه و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود، دروس انتخابی خود را مشاهده و محتواهای بارگذاری شده را مطالعه نمایند. از آنجاییکه به دفعات مشاهده شده است که دانشجویان از آدرس های سامانه نوید دیگر دانشگاه ها جهت ورود استفاده می کنند تاکید می شود حتما و حتما به سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی مجازی وارد شوند. لطفا دقت نمایید دروس ترم تابستانی در سامانه نوید دانشگاه های خودتان اضافه نخواهد شد.

 

  • کاربرانی که برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی مجازی ثبت نام کرده اند :

 

نام کاربری: برای دانشجویان ایرانی کدملی و برای دانشجویان اتباع شماره پاسپورت بدون حروف و ارقام صفر
پسورد:

 

sp123456

 

  • کاربرانی که از قبل در دانشگاه علوم پزشکی مجازی درس گذرانده اند (اعم از طب سنتی، ترم تابستانی سال های قبل و ...) و دارای پروفایل نوید می باشند همچنان با نام کاربری و کلمه عبور قبلی خود وارد سامانه شوند و نوید برایشان فعال است.

 

دانشجویان گرامی خواهشمندست حتما از لینک نوید قید شده در ابتدای راهنما جهت ورود به سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی مجازی استفاده کنید و توجه نمایید که هر دو حرف انگلیسی پسورد، کوچک می باشند. لطفا در صفحه اول اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید و به هیچ عنوان ورود از طریق سما را نزنید.

 

چنانچه مراحل ورود را با دقت انجام دادید و همچنان نتوانستید به پروفایل خود وارد شوید لطفا با شماره های کارشناسان مرکز تماس حاصل نمایید    
واحد فنی و ادمین سامانه نوید معاونت امور دانشگاهی : 021-41134 داخلی 609

 

کارشناس مسئول ترم تابستانی: 021-41134 داخلی 614

 

کارشناسان آموزشی: 021-41134 داخلی 603 / 604 / 605 / 607

 

معاونت امور دانشگاهی

 

دانشگاه علوم پزشکی مجازی

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 216
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم