• 1401/05/25 - 03:53
  • بازدید: 504
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
ریاست

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی هوشمند و مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی

ایجاد و گسترش فرصت همفکری، تشریک مساعی و همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی، فناورانه و توسعه ای در جهت تقویت و حضور فعال تر در عرصه های ملی و بین المللی موضوع این تفاهم نامه است.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند-هدف از انعقاد این تفاهم نامه ایجاد و توسعه همکاری بین طرفین قرارداد، در جهت استفاده از منابع و ظرفیت های موجود از جمله منابع انسانی، امکانات فیزیکی و بانک های اطلاعاتی برای توسعه و برگزاری دوره های مشترک آموزشی و اجرای برنامه ها و مطالعات مشترک تحقیقاتی است.

 

دکتر آرش خجسته، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، ضمن ابراز خرسندی از این همکاری ،گزارشی از اقدامات و اهداف دانشگاه را بین نموده و در ادامه اذعان کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و سخنان مقام عالی وزارت بر اهمیت هوش مصنوعی در علوم پزشکی،  وجود مرکز نصر در کنار دانشگاه با توجه به امکانات نیروی انسانی و زیرساختی که دارد، میتواند کمک کننده بوده و دست یابی به این هدف مشترک را آسان تر کند.

 

دکتر احسان شریفی پور، رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی در ادامه اظهار داشت: ما باید نگاهی تحولی در آموزش پزشکی داشته باشیم.  هوش مصنوعی موضوعی جدید و کمک کننده است. میتوانیم با استفاده از شبکه ی محققین مرکز نصر ، امکانات و ارتباطاتی که داریم،  برنامه ای عملیاتی و پایدار در آموزش پزشکی کشور و منطقه را طراحی و اجرا کنیم.

جلسه انعقاد تفاهم نامه این همکاری روز 25 مرداد ماه 1401 با حضور سرپرست دانشگاه، دکتر آرش خجسته و رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، دکتر احسان شریفی پور و جمعی از معاونین و مدیران، در سالن کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی هوشمند برگزار شد.

 

  • گروه خبری : ریاست,آرشیو فیلم,آرشیو عکس
  • کد خبر : 629
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

فیلم ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید